
Párizs Egyénileg Wizzairrel Franciaország utazás last minute utazás olcsó akciós nyaralás üdülés
Utazás információk
Repülés menetrend szerinti WizzAir járattal, elhelyezés 4*-os szállodában (Le Marceau Bastille Hotel), reggelis ellátással.
Párizs a világ leglátogatottabb, és rengeteg utazó szerint a világ legszebb városa. Annak ellenére, hogy a legtöbb embernek Párizsról elsőre talán csak az Eiffel-torony, vagy a Diadalív ugrik be, a városnak rengeteg egyéb gyönyörű látnivalója van. A nevezetességeken kívüli Párizs is lenyűgöző. Egy idő után már fel sem tűnik, hogy egy híres épületet látunk, hiszen Párizsban szinte minden utcában láthatunk egy fantasztikus építészeti csodát, vagy egy hangulatos parkot. A párizsi emberek életstílusa, a kávézók sora, a folyamatos pezsgés is felejthetetlen. A csodálatos Szajna, és romantikus hídjai, a művészeti galériák sora, a gazdag, jólétet sugárzó üzletek, és a megelevenedett történelem is mind-mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a városba napról napra jobban beleszeressünk, majd az elválás igen fájdalmas legyen. Ilyenkor a legtöbben elhatározzák, hogy előbb, vagy utóbb, de mindenképpen visszatérnek.
Egyéni utazás, már 2 főtől, nem kell a csoporthoz igazodni! Garantált indulás a WizzAir járataihoz igazodva, tetszőleges dátumokon A program és a szállás változtatható, egyéni igények szerint testre szabható.
Utazás leírása
1. nap: Budapest - Párizs
Elutazás menetrend függvényében Budapestről Párizsba. Transzfer a szállodába és a szobák elfoglalása. A rendelkezésünkre álló szabadidő függvényében érdemes a Diadalív és a Champ Elysees környékén sétálgatni és ismerkedni a város hangulatával, este pedig részt venni egy hangulatos hajókázáson a Szajnán.
2. nap: Párizs
Reggeli után érdemes a délelőttöt a város két, talán leghíresebb múzeumának szentelni: a Louvre gyűjteményét akár napokig is csodálhatnánk, azonban a Mona Lisa kihagyhatatlan, majd felkereshetjük a világ talán legteljesebb impresszionista gyűjteményével rendelkező Museé dOrsay-t. Délutáni programként ajánljuk Párizs egyik leghangulatosabb negyedének a Montmartre-nak a felfedezését a Sacré-Couerrel, a Festők terével valamint a Moulin Rouge-zsal.
3. nap: Párizs
Reggeli után kirándulhatunk a Loire-menti kastélyokhoz vagy éppen az Eurodisney-be, de persze akkor sem fogunk unatkozni ha Párizsban maradunk, hiszen megannyi csoda vár még ránk:Concorde tér, Tuilleriák kertje, Notre Dame, latin negyed, Eiffel-torony.
4. nap: Párizs, Budapest
Reggeli után szabadprogram, majd a menetrend függvényében transzfer a repülőtérre, hazautazás Budapestre menetrend szerinti járattal.
A városlátogatás programja tetszőleges indulással és időtartamra foglalható!
Javasolt programok Párizsban, ismert látnivalók és múzeumok
Eiffel-torony, Operaház, Invalidusok, Louvre, Versailles-i kastély, Notre-Dame, Diadalív, Orsay Múzeum, Pompidou, Modern Művészeti Központ, Sacré Coeur.
Érdemes még megnézni
Conciergerie, Római amfiteátrum, Iparművészeti Múzeum, Királyi Palota, Montparnasse torony, Picasso Múzeum, Rodin Múzeum, Középkor Múzeum
Parkok, kertek
Luxemburg-kert, Növénykert Tuileriák.
Program
Egyéni lekérés alapján, idegenvezetővel.
Le Marceau Bastille Hotel 4*
Fekvése
A 4 csillagos Le Marceau Bastille 550 méterre a Bastille tértől és 10 perces sétára a Marais negyedtől kínál szállást. A Le Marceau Bastille mindössze 600 méterre helyezkedik el a Gare de Lyon pályaudvartól, ahonnan elérhető az Opéra Garnier operaház is. A botanikus kertek 10 perces sétára helyezkednek el. A közelben nyilvános parkoló áll rendelkezésre.
Szolgáltatások
A szobákban ingyenes wifi biztosított. 24 órás recepció és fitneszközpont is rendelkezésre áll. Kérésre masszázs és egyéb szolgáltatások is igénybe vehetők.
Ellátás
A szállodában mindennap svédasztalos reggelit szolgálnak fel. A vendégek elfogyaszthatnak egy italt a szálloda bárjában és közben elolvashatják a nemzetközi újságokat is.
Szobák felszereltsége
A légkondicionált szobák minibárral és műholdas TV-vel felszereltek. Az összes szállás megközelíthető lifttel. Mindegyikhez saját fürdőszoba tartozik. Igény esetén 3* és 5*-os elhelyezés is foglalható.
Az alapár tartalmazza
- szállást kétágyas szobában
- 4*-os szállodábanreggelitprivát transzfereket (repülőtér-hotel-repülőtér)
Az alapár nem tartalmazza
- repülőjegy illetékkel
- személyenként 1 db max. 10 kg-os
- max. 40x30x20 cm-es kézipoggyásztkb. 30 000 Ft-tól/ fő (szabad helyek függvényében változhat)helyben fizetendő idegenforgalmi adó (kb. 2 €/fő/éjszaka)
Egyéb költségek
utasbiztosítás: irodánkban köthető Aegon basic: 590 Ft/ fő/ nap1 db max. 20 kg-os feladandó bőrönd oda-visszaútlemondási biztosítás
Helyi besorolása 3*
Utazási iroda hazai besorolása 3*